Wystartował konkurs dla polskich fanów Arsenalu i linii Emirates

Warszawa, 17 lutego 2015 roku ? Współpraca sponsorska między Arsenalem FC a liniami Emirates trwa już ponad 10 lat. Z tej okazji, specjalnie dla fanów z Polski, partnerzy zorganizowali konkurs, w którym wygrać można bluzę bramkarską Wojciecha Szczęsnego oraz koszulkę domową podpisaną przez zawodników Arsenalu.

Do udziału w konkursie zachęca bramkarz Arsenalu oraz Piłkarskiej Reprezentacji Polski wraz z kolegami z drużyny, co obejrzeć można na nagraniu dostępnym tutaj. Konkurs zorganizowany jest na fanpage?u Emirates na portalu Facebook i będzie trwał do 28 lutego br. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić formularz. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wylosowany zwycięzca. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.   

Partnerstwo pomiędzy liniami Emirates a klubem piłkarskim Arsenal FC trwa od 2004 roku. Obecna umowa między partnerami jest warta 150 milionów funtów i jest jedną z największych tego typu umów w historii piłki nożnej. Zapewnia ona obecność logo Emirates na koszulkach Arsenalu do końca sezonu 2018/19. Linie Emirates są również sponsorem tytularnym stadionu Arsenalu - Emirates Stadium, który zachowa tę nazwę przynajmniej do 2028 roku. Ponadto dzięki współpracy przewoźnika i klubu z angielskiej Premier League od 2009 r. działają w Dubaju szkółki piłkarskie Arsenalu, w ramach których dzieci mogą uczyć się gry pod okiem licencjonowanych trenerów UEFA na stadionie The Sevens w Dubaju.  

 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Emirates. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top