Aktywności Sport Styl życia

Wygraj iPadMini z serwisem vouchercloud

Serwis vouchercloud ogłasza konkurs związany z interaktywną infografiką na temat Mistrzostw Świata, w którym wygraną jest iPad MiniAby uczcić Mistrzostwa Świata FIFA w Brazylii, vouchercloud publikuje

Serwis vouchercloud ogłasza konkurs związany z interaktywną infografiką na temat Mistrzostw Świata, w którym wygraną jest iPad Mini

Aby uczcić Mistrzostwa Świata FIFA w Brazylii, vouchercloud publikuje interaktywną infografikę na temat historii Mistrzostw Świata, zawierającą ilustracje przedstawiające 3 najważniejsze gole Mistrzostw Świata. Użytkownicy mogą udostępnić stronę na Twitterze wraz z hashtagiem #vouchercloudworldcupgoals, przez co zgłaszają swój udział w konkursie o nagrodę w postaci iPada Mini.

Mistrzostwa Świata FIFA 2014 w Brazylii rozpoczną się już za kilka tygodni. ?All in One Rhythm? (Wszyscy w jednym rytmie) to slogan Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, dlatego w tym roku vouchercloud obwieszcza ich obchody, publikując interaktywną infografikę na temat najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych elementów tej gry.

Interaktywna infografika znajduje się na stronie internetowej vouchercloud; wszystkich internautów zapraszamy do obejrzenia goli, o których słyszał cały świat ? 3 najważniejszych bramek Mistrzostw Świata.

Każdy z 3 najpiękniejszych strzałów został odwzorowany w najdrobniejszych szczegółach. Po kliknięciu wybranego odnośnika do oryginalnych ujęć w serwisie YouTube użytkownicy mogą na nowo doświadczyć radości i emocji związanych z tymi historycznymi golami.

Strona z infografiką jest również stroną konkursu, w którym wygraną stanowi nowy iPad Mini. Konkurs będzie otwarty przez cały czas trwania Mistrzostw Świata, od 22 maja do 17 lipca. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy udostępnić tę stronę na Twitterze, podając hashtag: #vouchercloudworldcupgoals.

Poza 3 najważniejszymi golami, infografika przedstawia też niesamowite fakty na temat zawodników i ich drużyn, które przeszły do historii Mistrzostw Świata. Świętujemy sukces 10 najlepszych strzelców, począwszy od Ronaldo (Brazylia), aż po Gary’ego Linekara (Anglia), a także 5 zwycięzców ostatnich Mistrzostw Świata. Dodatkowo podajemy kluczowe statystyki i zabawne fakty.

Magda Stelmach, rzecznik serwisu vouchercloud: ?Bardzo się cieszymy i niecierpliwie czekamy na Mistrzostwa Świata, tym bardziej, że wiele krajów, w których niedawno uruchomiliśmy serwis, uczestniczy w Mistrzostwach na pozycji silnych zawodników.?

A to już wiesz?  Ericsson uruchamia cyfrową arenę narciarskich mistrzostw świata w Falun

Aby zobaczyć interaktywną infografikę i wziąć udział w konkursie o nagrodę w postaci iPada Mini, odwiedź stronę internetową: http://www.vouchercloud.pl/infografika-mistrzostwa-swiata-2014/.


dostarczył infoWire.pl

Źródło vouchercloud. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy