Aktywności Sport Styl życia

Wirtualna Polska na Mundial

Grupa Wirtualna Polska będzie miała korespondenta na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Brazylii. Bartłomiej Rabij będzie przygotowywał specjalne relacje oraz reportaże. Na stronach Sport WP nie zabraknie również kontentu wideo, najświeższych informacji czy tekstowych relacji na żywo.

Redakcja sportowa Wirtualnej Polski przygotowała się na Mundial. W serwisie sport.wp.pl pojawiła się specjalna zakładka dedykowana imprezie, w której kibice piłki nożnej znajdą najświeższe wiadomości, tabele, terminarze oraz rozbudowane statystyki. Co więcej, treści mundialowe będą bardzo eksponowane nie tylko na Sport WP, ale również na stronie głównej portalu ? WP.PL.

Nie zabraknie również autorskich materiałów Bartłomieja Babija korespondenta, który będzie na bieżąco relacjonował, co dzieje się w Brazylii ? nie tylko na stadionach, ale również również przedstawi życie w tym kraju

Redakcja stawia również na treści wideo. Dzięki m.in. współpracy Grupy Wirtualna Polska z TVP internauci będą mieli dostęp do bogatych zasobów kontentu multimedialnego. Tradycyjnie w wersji desktopowej i mobilnej serwisu nie zabraknie szczegółowych   relacji na żywo z meczów.

Więcej:
sport.wp.pl


dostarczył infoWire.pl
Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy