Aktywności Sport Styl życia

Świąteczna Promocja Runmageddonu

Runmageddon zaskakuje promocją dla żądnych wyzwań fanów ekstremalnego biegu z przeszkodami i proponuje interesującą alternatywę dla tradycyjnych prezentów świątecznych. Z okazji zbliżających się świąt obniża ceny najpopularniejszych pakietów startowych na sezon 2021.

W każdym sezonie na trasach Runmageddonu pojawia się kilka tysięcy osób, które postanawiają wielokrotnie zmierzyć z ekstremalnymi wyzwaniami. Ich decyzja o regularnym szlifowaniu siły i charakteru najczęściej mocno skorelowana jest z chęcią walki o wyjątkowe trofea, które organizator posiada w swojej ofercie – mowa oczywiście o Koronie i Weteranie. Tylko w bieżącym roku, przeszło tysiąc osób zdobyło tytuł Weterana Runmageddonu, a około dwóch tysięcy sięgnęło po statuetkę Korony Runmageddonu. To między innymi dla nich, wracających na trasy, organizator postanowił ogłosić świąteczną promocję. Przecenione o 100 złotych pakiety Korona, Weteran i Oktan można zakupić do 23.12. Jest to więc doskonała pora, by zaopatrzyć się w wybrane vouchery i nie martwić się później wzrastającymi co miesiąc cenami. Voucher na ekstremalne eventy to także doskonały pomysł na gwiazdkowy prezent, dla tych którzy szukają nowych wyzwań i sportowych przygód lub dla tych, którym potrzebna jest duża doza motywacji do zmiany swojego trybu życia.

Osoby, które zakupią dla siebie lub też otrzymają w prezencie jeden z voucherów, będą mogły wykorzystać je na ogłoszonych już eventach oraz tych oznaczonych w kalendarzu jako "save the date" (kalendarz dostępny jest na facebooku Runmageddonu). Wśród zapowiedzianych do tej pory wydarzeń znajdują się między innymi takie lokalizacje jak: Wrocław, Trójmiasto, Warszawa, Karkonosze czy Poznań. Więcej informacji o eventach znaleźć można na stronie www.runmageddon.pl w zakładce imprezy, a o wspominanych statuetkach w zakładce trofea.


dostarczył infoWire.pl

Similar Posts