Aktywności Sport Styl życia

Puma prezentuje najnowszą kolekcję PUMA X BALR.

Warszawa, 5 listopada 2020r. - Firma PUMA i holenderska marka BALR. prezentują drugą wspólną kolekcję. Kolejna współpraca obu marek zaowocowała powstaniem specjalnej edycji korków FUTURE 6.1, a także butów Future Rider. Oprócz specjalnych edycji obuwia, w skład kolekcji wchodzą również bluzy, koszulki, spodnie, szorty i torba.

BALR. to marka znana z produkcji najwyższej klasy odzieży, produktów podróżniczych i akcesoriów inspirowanych stylem życia zawodowych piłkarzy. Współpraca PUMA x BALR. łączy w sobie to, co najlepsze w obu markach, miksując piłkarskie osiągi oraz modę w elegancką kolekcję, która stanowi połączenie piłki nożnej, kultury i stylu życia.

BALR. są autentyczną marką zakorzenioną w piłce nożnej i kulturze”, powiedział David Bremond, Head of Product Line Management Teamsport w PUMA „W tym roku dodaliśmy więcej atutów do kolekcji, tworząc wyjątkową pigułkę piłkarskiego stylu życia. PUMA i BALR. podążają tą samą drogą co my, kontynuując przesuwanie granic piłki nożnej poza boisko".

Nowa kolekcja Jesień 2020 składa się z najwyższej jakości materiałów i projektów, z subtelnym sześciokątnym wzorem, opartym na ikonicznym brandingu BALR., tym samym bezpośrednio nawiązując do wzorów znajdujących się na piłkach i siatkach.

Juul Manders, CEO w BALR: „Jestem podekscytowany i dumny, że po ubiegłorocznej, niezwykle udanej współpracy, udało nam się stworzyć kolejną wspaniałą kolekcję. Dzięki tegorocznej kolaboracji przenieśliśmy kolekcję na kolejny poziom. Partnerstwo pomiędzy PUMA i BALR. pokazuje, jak dwie marki o wspólnej wizji mogą osiągnąć doskonałość”.

PUMA i BALR. prezentują nową kolekcję razem z gwiazdami młodego pokolenia pod przewodnictwem Jamesa Maddisona, Allana Saint-Maximina i Reiniera Jesusa, którzy przyciągają uwagę zarówno na boisku, jak i poza nim, żyjąc stylem nawiązującym do BALR.

Kolekcja PUMA x BALR. jest dostępna na stronie PUMA.com i R-GOL.com, a także w sklepach stacjonarnych PUMA i R-GOL.


dostarczył infoWire.pl

Similar Posts