Styl życia

Polskie rękodzieło wraca do łask

Znudzeni artykułami chińskiej produkcji masowej, szukamy rzeczy unikatowych i coraz chętniej sięgamy po to, co wyjątkowe. Dużą popularnością na świecie cieszą się polskie wyroby, których sprzedaż z roku na rok wzrasta.Rękodzieło – po latach „wygnania” – wraca do łask. Zainteresowanie biżuterią i innymi ręcznie robionymi

Znudzeni artykułami chińskiej produkcji masowej, szukamy rzeczy unikatowych i coraz chętniej sięgamy po to, co wyjątkowe. Dużą popularnością na świecie cieszą się polskie wyroby, których sprzedaż z roku na rok wzrasta.

Rękodzieło ? po latach ?wygnania? ? wraca do łask. Zainteresowanie biżuterią i innymi ręcznie robionymi ozdobami wzrosło w ostatnim czasie o 30%. ?Polskie rzemiosło artystyczne to przede wszystkim bogactwo kolorów i cały przekrój różnorodnych ażurowych wzorów? ? stwierdza w rozmowie z serwisem infoWire.pl Anna Listopadzka z firmy Impresja Rękodzieło. Każdy może znaleźć coś dla siebie ? zarówno amatorzy intensywnych barw, jak i ci, którzy wolą bardziej stonowane odcienie.

Nasze rodzime rękodzieło charakteryzuje się innowacyjnością i pomysłowością. Młodzi twórcy chętnie inspirują się tradycyjnymi, zaczerpniętymi z folkloru wzorami i łączą je w atrakcyjne, nowoczesne formy. ?Artykuły wnętrzarskie, biżuteria, ubrania i zabawki dziecięce (szmaciane lalki czy drewniane klocki) to najbardziej pożądane towary?? zaznacza rozmówczyni.

Przy wyborze produktów kierujemy się głównie oryginalnością oraz jakością wykonania. Wolimy wydać więcej i mieć niepowtarzalny produkt, niż chwalić się podróbką masowej produkcji.


dostarczył infoWire.pl

Źródło infoWire.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  W czyich rękach mogą być taśmy prawdy? WPROST z premierowym fragmentem książki Latkowskiego i Majewskiego oraz z ?Listą 100 najbogatszych Polek?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy