Kultura Styl życia Wiadomości agencyjne

Paweł z ?Warsaw Shore? dementuje doniesienia o związku z Eweliną: na razie nie jesteśmy ze sobą

Ewelina Kubiak z ?Warsaw Shore? kilka dni temu na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że jest w związku ze swoim kolegą z programu Pawłem Cattaneo. Ten jednak twierdzi, że jest za wcześnie na takie deklaracje. Chce jeszcze wszystko przedyskutować z dziewczyną, tym bardziej że nie jest pewien, czy jest gotowy na stałą relację. Nie ukrywa przy tym, że Ewelina jest dla niego bardzo ważna i że ich łączą ich więcej niż przyjacielskie stosunki.

Paweł Cattaneo przyznaje, że ma stały i intensywny kontakt z koleżanką z programu ?Warsaw Shore? Eweliną Kubiak. Coraz więcej czasu spędzają razem, wrzucają wspólne zdjęcia do sieci. Dziewczyna nawet ogłosiła na Facebooku, że są parą. Cattaneo jest jednak bardziej powściągliwy w tym temacie, ponieważ boi się utraty wolności.

? Na razie nie jesteśmy ze sobą. Spotykamy się w kółko, piszemy, jest nam ze sobą dobrze, jesteśmy przyjaciółmi z przywilejami. Ale nie jest to jeszcze nic oficjalnego. Ewelina chciałaby, żeby było inaczej, ale musimy to przedyskutować jeszcze. Będziemy rozmawiać, czy chcemy, żeby to było coś więcej, czy jednak, żeby zostało tak, jak jest. Szczerze mówiąc, nie wiem, jak to widzę. Jest mi naprawdę trudno, bo ona znaczy dla mnie dużo. Jeżeli chodzi o dziewczyny, to jest dla mnie najważniejsza ze wszystkich, jakie znam. Ale czy ja się nadaję do związku, czy to nie jest za szybko ? nie wiem. W końcu naczelny szpachlarz nie wziął się znikąd. Taki tytuł jednak zobowiązuje ? mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Paweł Cattaneo, uczestnik programu ?Warsaw Shore?.

Ewelina Kubiak w pierwszej serii programu dorobiła się przydomka Ewędlina z powodu swoich krągłych kształtów. Sama również nie była zadowolona z tego, jak prezentuje się na ekranie, dlatego podjęła walkę ze zbędnymi kilogramami. Wspomaga ją również Paweł, który polecił jej swojego trenera.

? Poradziłem Ewelinie mojego przyjaciela, który ćwiczy także ze mną w Poznaniu. Rozpisał jej dietę i ona się do tego stosuje. Jak widać są rezultaty, wygląda świetnie. Jest najładniejszą dziewczyną z ekipy, co tu dużo gadać. Chce jednak jeszcze schudnąć. Myślę, że już jej wystarczy jej, ale jeśli chce, to niech schudnie ? mówi Cattaneo.

Paweł Cattaneo to uczestnik reality-show ?Warsaw Shore ? ekipa z Warszawy?, który emituje stacja MTV. Cattaneo cieszy się dużą popularnością zwłaszcza dzięki swojemu temperamentowi seksualnemu. Do tej pory zależało mu na tym, aby odbyć stosunki z jak największą liczbą partnerek. W drugiej edycji ?Warsaw Shore?, która jest obecnie emitowana, Paweł nawiązał bliską relację z jedną z uczestniczek Eweliną Kubiak.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy