Biznes IT i technologie

Lexmark uznany za światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa druku

Lexmark uznany za światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa

Data publikacji: 2021-02-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Lexmark uznany za światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa druku
Kategoria: IT i technologie, BIZNES,

Lexmark uznany za światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa druku

Firma Lexmark została uznana za światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa druku przez Quocirca, ogólnoświatową firmę analityczną, zajmującą się badaniami rynku druku.

 

Z raportu The Print Security Landscape 2020 wynika, że bezpieczeństwo infrastruktury druku w środowisku zarówno biurowym, jak i domowym musi być „podstawowym priorytetem” dla użytkownika. Firma Lexmark uznana została za lidera, oferującego kompleksową ofertę produktów i usług w zakresie bezpieczeństwa druku.

 

W raporcie zostało docenione podejście Lexmarka do bezpiecznego projektowania oraz zaangażowanie firmy w SSDL (Cykl Bezpiecznego Rozwoju Oprogramowania). Jest to seria procesów utworzonych z myślą o wszystkich aspektach bezpieczeństwa związanych z opracowaniem oprogramowania, od planowania przez projekt, do wdrożenia, w tym zapewnianiu wysokiej jakości, zwalnianiu wydruków i utrzymania oprogramowania.

 

W raporcie odnotowano również, że Lexmark jest pierwszym producentem drukarek, który uzyskał certyfikat ISO 24243 przyznany dla całego urządzenia drukującego. Uznanie potwierdza bezpieczeństwo łańcucha dostaw firmy Lexmark, od etapu projektowania, poprzez produkcję i dystrybucję produktów.

 

– Uznanie ze strony firmy Quocirca potwierdza głębokie zaangażowanie firmy Lexmark w zapewnianie bezpieczeństwa naszych produktów i narzędzi. – mówi Grzegorz Najda, Managing Director Lexmark Central Europe. – Jeśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy liderem w tej dziedzinie, a nasi klienci ufają nam jako sprawdzonemu partnerowi w zakresie bezpieczeństwa druku – dodaje.

Aby dowiedzieć sie więcej:  https://www.lexmark.com/en_us/analyst-insights/report-quocirca-print-security-landscape-2021.html 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Lexmark uznany za światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa druku IT i technologie, BIZNES - Lexmark uznany za światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa druku

A to już wiesz?  Wyniki Santander Leasing

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy