Aktywności Sport Styl życia

Kibicuj Siatkarzom z INEA

To już pewne! Abonenci INEA mają możliwość obejrzenia wspaniałego święta sportu w Polsce - Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014! Od 21 sierpnia br. INEA, największy w Wielkopolsce multimedialnych operator kablowy rozpoczyna sprzedaż oferty zawierającej pakiet programów Polsat Volleyball (Polsat Volleyball 1 SD/HD, Polsat Volleyball 2 SD, Polsat Volleyball 3 SD i Polsat Volleyball 4

To już pewne! Abonenci INEA mają możliwość obejrzenia wspaniałego święta sportu w Polsce – Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014! Od 21 sierpnia br. INEA, największy w Wielkopolsce multimedialnych operator kablowy rozpoczyna sprzedaż oferty zawierającej pakiet programów Polsat Volleyball (Polsat Volleyball 1 SD/HD, Polsat Volleyball 2 SD, Polsat Volleyball 3 SD i Polsat Volleyball 4 SD).

– INEA zawsze stara się oferować swoim Abonentom dostęp do specjalnych wydarzeń sportowych. W sprawie nadchodzących Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn mieliśmy wiele zapytań, więc spodziewamy się dużego zainteresowania dostępem do programów. Naszej reprezentacji życzymy sukcesów, a Abonentom INEA – wielu sportowych wrażeń podczas trzech tygodni mistrzostw – mówi Tomasz Zmyślny, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży INEA.

18. edycja Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn rozpocznie się 30 sierpnia i potrwa do 21 września. Najważniejsze rozgrywki, w tym naszych siatkarzy, będą transmitowane w jakości HD. Dostęp do pakietu programów kosztuje 99,90 zł. Można go zamówić w Biurach i Punktach Obsługi Abonenta INEA, za pośrednictwem Infolinii 61 222 22 22, za pośrednictwem www lub wysyłając SMS 4550 o treści: siatkówka. W celu realizacji zamówienia przez SMS oddzwonią konsultanci INEA.


dostarczył infoWire.pl

Źródło INEA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Grecja, Turcja, Egipt i Hiszpania w tym roku najpopularniejszymi kierunkami wakacyjnych wyjazdów Polaków

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy