Aktywności Sport Styl życia

Ericsson uruchamia cyfrową arenę narciarskich mistrzostw świata w Falun

  • Ericsson uruchamia pierwszą na świecie cyfrową arenę treści i danych, umożliwiającą fanom dostęp do informacji i wyników ich ulubionych narciarzy w czasie rzeczywistym.
  • Rozwiązanie, znane jako Ericsson Networked Event zawiera aplikacje mobilne udostępnione w slepach z aplikacjami iOS i Android i oficjalną stronę imprezy.

Ericsson ? partner w obszarze digital experience nadchodzących Mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym 2015 w Falun ? ogłosił dziś uruchomienie dwóch aplikacji, które przeniosą kibiców tak blisko wydarzeń narciarskich, jak jeszcze nigdy dotąd. Aplikacje ? Live Results Falun2015 i Live Arena Falun2015, są już dostępne w slepach z aplikacjami iOS i Android.

Ericsson wdroży w Falun rozwiązania, które stanowią część wizji firmy określanej jako Networked Society, gdzie wszystko, co mogłoby skorzystać z połączenia z siecią zostanie połączone. Kibice nie tylko na arenach, ale również w dowolnym miejscu na świecie, będą bliżej wydarzenia niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki interaktywnym aplikacjom, a także oficjalnej stronie imprezy: http://falun2015.com/.

Aplikacje i oficjalna strona będą stanowić razem wirtualną interaktywną arenę, która pozwoli widzom - zarówno na miejscu jak i wszędzie na świecie - na dostęp w czasie rzeczywistym do informacje na temat każdego aspektu zawodów, od zawodników, harmonogramów i statystyk do ciekawostek związanych z miejscem, informacji na temat transportu i wielu innych.

Wiodące w branży rozwiązanie wykorzystane przez firmę Ericsson do agregacji i dzielenia się danymi dotyczącymi eventu z deweloperami aplikacji Ericsson Networked Event, składa się z platform: Multiservice Delivery Platform, M2M Service Enablement i Mediaroom Reach.'

Więcej o Falun 2015

 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts