Dzieje się Styl życia Wydarzenia

Ecommerce Trends 2015 startuje już 10 lutego 2015 w Warszawie

To już V odsłona Konferencji Ecommerce Trends, której cztery poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Z roku na rok Ecommerce Trends gości coraz więcej osób

To już V odsłona Konferencji Ecommerce Trends, której cztery poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Z roku na rok Ecommerce Trends gości coraz więcej osób zainteresowanych szeroko pojętą tematyką ecommerce. Kolejna edycja już 10 -11 lutego 2015 w Warszawie, a jej głównym tematem będzie omnichannel. Podczas dwóch dni konferencji zaprezentowane zostaną nagrodzone w konkursie e-Commerce Awards 2014 projekty ecommerce i nowatorskie usługi dla tego segmentu. Prelegenci w swoich wystąpieniach poruszą tematy związane z mobile commerce, nowoczesnymi usługami logistycznymi, płatnościowymi i marketingowymi, handlem transgranicznym oraz przede wszystkim ze sprzedażą wielokanałową.

Dla polskich sklepów bardzo istotna jest obecnie ekspansja zagraniczna, która otwiera ogromne możliwości zwiększenia przychodów. Podczas konferencji będziemy gościli przedstawicieli sklepów, które taką strategię z powodzeniem już realizują m. in. Robert Schütze, Zalando.

Gościem specjalnym Ecommerce Trends 2015 będzie József Szigetvári założyciel Szallas.hu, którego serwis został liderem Deloitte Technology Fast 50 2014 osiągając wzrost sprzedaży 2259% w ciągu ostatnich 5 lat! W jaki sposób można osiągnąć taki sukces? Podczas specjalnej prezentacji József opowie jak wyglądała strategia budowania wzrostu przychodów zwłaszcza przychodów realizowanych na rynkach zagranicznych.

Na konferencji po raz pierwszy w Polsce wystąpi także Brian Kean z Ulmart, czołowego rosyjskiego sklepu internetowego z elektroniką, który już w marcu zadebiutuje na giełdzie. Na czym polega unikalny charakter modelu biznesowego Ulmart, który tak dobrze przyjął się w Rosji? Czy rzeczywiście sposób działania Ulmart, jak twierdzi Dymitry Kostygin (CEO Ulmart), w przyszłości będzie stosowany nawet przez takich gigantów jak Amazon? Oto niektóre z zagadnień wystąpienia Brian?a Kean?a.

?Najlepszą inspiracją dla właścicieli sklepów będą prezentacje praktyków ecommerce, którzy na co dzień odpowiadają za rozwój biznesu- mówi Agnieszka Świtkowska co-funder NoNoobs.pl, organizatorka konferencji. Podczas 5 edycji Ecommerce Trends 2015 wystąpią przedstawiciele takich sklepów jak: Kazar, Sephora, Komputronik, MniaMniam, Leroy Merlin, Beautikon, Tania Książka, Riccardo, Ulmart. Nie zabraknie także prezentacji poradniczych dotyczących metod i narzędzi zwiększających konwersję z email marketingu – Sofia Anadiotou, Moosend czy najskuteczniejszych metod automatyzacji marketingu stosowanych przez Rainbow Tours, FRU, Yves Rocher i innych Grzegorz Błażewicz, SALESmanago Marketing Automation, jak również strategii promocji sprzedaży przy wykorzystaniu kuponów zniżkowych ? Katarzyna Kazior, Cuponationdodaje organizatorka.

A to już wiesz?  Na koronakryzysie najmocniej ucierpi młode pokolenie dopiero wchodzące na rynek pracy. Rządy już dziś powinny pracować nad planem pomocy

Jak polskie firmy radzą sobie z wyzwaniami związanymi ze sprzedażą towarów w wielu kanałach? Według badania IBM Institute for Business Value najważniejszym wyzwaniem sprzedaży detalicznej będzie umiejętność zintegrowanego zarządzania wieloma kanałami sprzedaży jednocześnie. Jakie są oczekiwania klientów i jak do tych oczekiwań dostosowują się sklepy na świecie oraz w Polsce opowie Patryk Opas z IBM.

Porad jak realizować skuteczną sprzedaż w kanale mobilnym i czy koncepcja Mobile First Design rzeczywiście sprzedaje udzieli Borys Skraba, Bold Brand Ecommerce.

Z danych Criteo Q4 2014 State of Mobile Commerce Report wynika, że wolumen sprzedaży w kanale mobilnym zaczyna wyprzedzać inne, tradycyjne formy sprzedaży. Obecnie już globalnie z urządzeń mobilnych dokonuje się 30% wszystkich transakcji e-commerce i ponad 27% transakcji internetowych w Stanach Zjednoczonych.

?Lutowa edycja Ecommerce Trends to znakomita okazja do podsumowania roku 2014 oraz głębszego spojrzenia w rok 2015 – mówi Dariusz Sokołowski, co-founder NoNoobs.pl ? Technologiczny wyścig zbrojeń, który od paru lat transformuje e-commerce, mocno przyspiesza. Ilość nowych rozwiązań może przyprawić o zawrót głowy niejednego managera odpowiadającego za sprzedaż czy marketing sprzedaży. To właśnie na takich konferencjach jak Ecommerce Trends 2015 chcemy pokazać, które z nich są istotne, których używają liderzy rynku oraz które mają przed sobą najbardziej obiecujące perspektywy na przyszłość? dodaje Dariusz Sokołowski.

Podczas konferencji zostanie zaprezentowane innowacyjne rozwiązanie nagrodzone w konkursie Bluetooth Breakthrough Award oparte na kompleksowym połączeniu technologii Beacon, automatyzacji marketingu i RTB Trackera dla sieci sklepów Riccardo.

Nie zabraknie też przeglądu najnowszych modeli biznesowych, które mają szansę zmienić układ sił na rynku ? Michał Kreczmar, Dentsu Aegis Network/Hypermedia.

 

Strona Konferencji: http://2015.ecommercetrends.pl/

Bilety: http://2015.ecommercetrends.pl/rejestracja-na-konferencje

Program: http://2015.ecommercetrends.pl/program

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło nonoobs.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy