Dzieje się Styl życia Wydarzenia

Czy Polakom uda się pobić rekord Guinnessa w zmianie koloru auta?

W sobotę 23 maja, podczas pierwszego dnia krakowskich targów MOTO SHOW, grupa aplikatorów podejmie wyzwanie pobicia rekordu Guinnessa w jak najszybszym oklejaniu samochodu. By zostać nowymi rekordzistami muszą to zrobić w mniej niż 1 godzinę i 15 minut. Jednak ekipa stawia sobie poprzeczkę znacznie wyżej i zamierza zejść poniżej 24 minut.

Nieoficjalnie aplikatorzy z 3M Endorsed Vehicle Graphics Installers są już najszybszym zespołem zmieniającym kolor auta na świecie. Rok temu podczas kieleckich targów Dub It udało im się całkowicie zmienić kolor luksusowego samochodu, Audi A6 Limousine w 23 minuty i 57 sekund.

W sobotę, 23 maja podczas pierwszego dnia targów MOTO SHOW będą chcieli na tym samym samochodzie wyśrubować uzyskany przed rokiem czas i już oficjalnie pobić rekord Guinnessa. Podczas próby bicia rekordu zostanie wykorzystana folia 3M? Wrap Film z serii 1080, która jest dedykowana do zmiany koloru pojazdów. Posiada ona wysokiej klasy właściwości pozwalające na profesjonalne i estetyczne oklejanie samochodów.

Próby pobicia rekordu podejmie się ośmiu certyfikowanych aplikatorów z programu 3M Endorsed Vehicle Graphics Installers. W skład grupy bijącej rekord Guinnessa wejdą: Paweł Szaflicki i Michał Wilczewski (Aplikatorzy.pl), Rafał Mierzwa (RR Customs), Rafał Żmuda (Wraptor), Piotr Walczak (Stick), Bartosz Stasiak (ubieramysamochody.pl), Krystian Czyż (Graffit) oraz niezrzeszony z żadną firmą aplikator Daniel Rosowiecki.

Ich starania będzie można zobaczyć na scenie głównej krakowskiej targów w sobotę 23 maja o godz. 14:00 oraz w Internecie na stronie www.3MCentrumInspiracji.pl

? Dzięki foliom 3M? Wrap Film z serii 1080 posiadacze samochodów mogą praktycznie w dowolny sposób zmienić swój samochód, tak, by wyrażał ich osobowość i pozwalał wyróżnić im się z tłumu. Aplikacja folii 3M, dla wprawionych aplikatorów, takich jak nasz team, jest nie tylko łatwa, ale może być też wyjątkowo szybka. O tym jak bardzo, przekonamy się w podczas targów w Krakowie. Mam nadzieję, że ekipa wyjedzie z nich z nowym rekordem Guinnessa i przejdzie do historii! ? mówi Arkadiusz Słota, z działu folii graficznych w 3M Poland.

W sobotę i niedzielę podczas krakowskich targów będzie można zobaczyć także modyfikacje starannie wyselekcjonowanych samochodów z Polski  i zagranicy, w tym m.in. kultowego, amerykańskiego Dodge?a Chargera z 1973. Warto także pojawić się na pokazie drifftingu oraz wziąć udział w konkursie dla projektantów.

MOTO SHOW w Krakowie to także okazja, by poznać i zdobyć autograf przedstawicieli motosportu w Polsce ? m.in. Tomasza Kasperczyka, czy Małgorzaty Rdest, ale także znanego z występów w piłkarskiej reprezentacji Polski, stawiającego swoje pierwsze kroki w rajdach ? legendarnego bramkarza Jerzego Dudka.

Więcej informacji o krakowskich targach znajduje się na stronie www.targi.krakow.pl


dostarczył infoWire.pl
Źródło 3M Poland. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts