Kultura Kulturalnie Styl życia

Czujesz się bardziej jak Szeryf Hopper, Zelda Spellman czy Alice z Riverdale? Różne scenariusze kontroli rodzicielskiej na Netflix

Chyba każdy z nas ma czasem wrażenie, że jest bohaterem filmu, a jego życie to materiał na dobry scenariusz. Nie chodzi tu o sceny pościgów czy walk, ale o codzienne wyzwania - także te, które stają przed rodzicami. Netflix ma w swojej bibliotece sporo przykładów. Pewnie w wielu z tych historii możemy znaleźć odbicie własnych relacji z dzieckiem. Szeryf Hopper z miasteczka Hawkins nieustannie czuwa nad bezpieczeństwem Jedenastki, Zelda Spellman stawia na wykształcenie młodej czarownicy Sabriny, a Alice Cooper stara się chronić Betty przed informacjami, które mogą ją zranić. A może Ty i Twoje dziecko jesteście niczym znana i lubiana para przyjaciół - Kajko i Kokosz i uwielbiacie wspólnie przeżywać przygody? Psst! Netflix niedawno zapowiedział animowaną wersję tej kultowej historii - ma się ukazać już w przyszłym roku!

Jak widać, Netflix wie, że każda rodzina jest inna, a opiekunowie mogą mieć różne podejście do wychowania dziecka. Właśnie dlatego serwis oddaje w ręce rodziców funkcje ochrony rodzicielskiej - w końcu sami wiedzą najlepiej, co jest dobre dla ich dzieci. Sprawdź, co masz do dyspozycji!


dostarczył infoWire.pl

Similar Posts