Kultura Styl życia Wiadomości agencyjne

CeZik sparodiuje Conchitę oraz Donatana i Cleo

Cezary Nowak ? wokalista, youtuber oraz osobowość internetowa ? znany lepiej jako CeZik pod koniec czerwca zakończy swoją letnią trasę koncertową. Muzyk z kolejnymi koncertami wróci w październiku, a do tego czasu ma stworzyć nowe utwory. 

? Najbliższe koncerty planuję na jesień i dopiero wtedy wyklaruje się jakaś większa trasa koncertowa. Natomiast przez wakacje będę chciał ponagrywać trochę nowych rzeczy ? zdradza muzyk.

CeZik w trakcie swojej kariery przerabiał już m.in. wypowiedzi Magdy Gessler, Krzysztofa Ibisza oraz Czesława Mozila, a także utwory Nataszy Urbańskiej i Patty. Muzyk rozpoczął poszukiwanie nowych inspiracji do utworów. Spory potencjał widzi w wizerunku Donatana i Cleo.

? Na pewno nie będę oryginalny i wspomnę tutaj o panu, który przebrał się za kobietę i wzbudził sensację na całym świecie. To temat nośny, jednak krótki, bo myślę, że połowa osób już o tym wydarzeniu nie pamięta. Dobrym materiałem jest również niezwykła popularność naszej grupy, która wywołała niemałe zamieszanie, czyli Donatana i Cleo, to jest na pewno rzecz, która byłaby nośna po przerobieniu ? stwierdza artysta.

Specjalne show CeZika, nazwane Kameralnym Aktem Solowym, to popis umiejętności muzyka na scenie, który stara się dostosować wymyślne kompozycje do koncertowych warunków.

? Na żywo występuję sam, a pomaga mi tylko projektor, na którym wyświetlają się różne rzeczy. Czasem na scenie pojawiają się zaproszeni goście, którzy pomagają mi wokalnie. Zawsze jest kolorowo, jest sporo instrumentów i dużo się dzieje. Na wszystkich staram się grać, ale nie zawsze mi wychodzi. Wszystko opiera się na elektronice, dzięki której mogę wygenerować przeróżne dźwięki ? od harfy do bębnów ?  tłumaczy CeZik.

Występy CeZika cieszą się równie dużą popularnością jak jego filmy na platformie YouTube. Muzyk przyznaje jednak, że nie każda osoba pod sceną jest chętna do zabawy.

? Na koncertach często bywa tak, że niektórzy bawią się na długo przed tym, jak się pojawię. Inni natomiast potrzebują do rozkręcenia się dużo czasu, a zdarza się, że nic im nie pomaga. Najczęściej zdarza się to w mniejszych miastach, gdzie ludzie przychodzą trochę bardziej zestresowani, nawet bardziej niż ja. Różnie to bywa, zależy od wielu czynników ? mówi CeZik agencji Newseria Lifestyle.

Filmy CeZika na jego kanałach na YouTube obejrzano ponad 100 milionów razy. Pierwszym niezwykle popularnym filmikiem był ?Od tyłu i klasycznie?, gdzie muzyk wykonuje popularne utwory od tyłu. Wideo spodobało się także Szymonowi Majewskiemu, który postanowił zaprosić artystę do swojego programu.

Similar Posts