Styl życia

Badania przesiewowe online dla dzieci

Najprostszym sposobem sprawdzenia, czy dziecko rozwija się prawidłowo, są badania przesiewowe. Pozwalają one na wczesne wykrycie zaburzeń. Teraz można je zrobić samodzielnie ? przez Internet.

Portal MiMamo.pl pozwala rodzicom dowiedzieć się, bez wychodzenia z domu, czy ich pociechy rozwijają się prawidłowo. Wystarczy wykonać internetowe badania przesiewowe. ?Nie uzyskamy lekarskiej diagnozy, ale wskazane zostaną ewentualne problemy? ? mówi Anna Gregorek z serwisu MiMamo.pl.

Nie panikujmy, gdy z badań przesiewowych będzie wynikało, że nasze dziecko ma jakąś dysfunkcję, tak w sferze małej motoryki, jak i percepcji. Aby ustalić, czy rzeczywiście coś mu dolega, powinniśmy udać się do specjalisty. Przeprowadzi on szczegółowe badania i powie nam, w jaki sposób możemy dziecku pomóc ? informuje Kamila Walaszkiewicz, również z serwisu MiMamo.pl.

Badaniom przesiewowym powinny być poddawane wszystkie dzieci, a nie tylko te z objawami zaburzeń. Warto przeprowadzać je systematycznie.dostarczył infoWire.pl
Źródło infoWire.pl. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts