Kultura Styl życia Wiadomości agencyjne

Anna Mucha zagrała w filmie razem z Mariuszem Pudzianowskim. Producenci wykorzystali ciążę aktorki

Anna Mucha pod koniec ciąży pracowała na planie nowego filmu. Aktorka nie może mówić o szczegółach produkcji. Zdradziła jedynie, że na planie wystąpiła razem z Mariuszem Pudzianowskim.

Anna Mucha jeszcze przed pojawieniem się widocznej ciąży dostała pracę w nowej produkcji. Aktorka już chciała zrezygnować z współpracy, jednak reżyser wykorzystał jej błogosławiony stan.

? Spodobałam się na castingu, ale właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży i prawdopodobnie to jest nasze ostatnie spotkanie. Na co reżyser powiedział tak: ?W ciąży, w ciąży... genialnie! To my to wykorzystamy!?. W aktorstwie niewiele jest takich sytuacji, żeby się tak pięknie złożyło życie zawodowe z życiem prywatnym. Ciąża to zazwyczaj moment zawodowej posuchy. Trzeba więc chwytać takie okazje ? mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Mucha.

Specjalnie pod błogosławiony stan aktorki zmieniono scenariusz, a także przygotowano nowe kostiumy. Mucha przyznaje, że obsada ją onieśmieliła. Na planie zagrała m.in. ze strongmanem Mariuszem Pudzianowskim.

? Pudzian jest niewątpliwie jedną z największych gwiazd tego filmu. Jako aktor był fenomenalny, był totalny, był absolutnym żywiołem, a ja się czułam przy nim jak mała kruszynka ? dodaje aktorka.

Mucha podkreśla, że w filmie poza Pudzianowskim pojawiają się bardzo duże i poważne nazwiska. Szczegóły produkcji są jednak owiane tajemnicą.

Similar Posts