Kultura Kulturalnie Styl życia

Aneta Zając wygrała ?Taniec z Gwiazdami?

W wielkim finale 23 maja Aneta Zając, wraz ze swoim partnerem Stefanem Terrazino, pokonała Joannę Moro i Rafała Maseraka. To głosy widzów zdecydowały, że zwyciężyła aktorka i gwiazda serialu „Pierwsza miłość”. Mistrzowską parę nagrodzono „Kryształową Kulą” i czekiem na 150 tys. zł.Aktorka i prywatnie mama bliźniaków, jest znana głównie

W wielkim finale 23 maja Aneta Zając, wraz ze swoim partnerem Stefanem Terrazino, pokonała Joannę Moro i Rafała Maseraka. To głosy widzów zdecydowały, że zwyciężyła aktorka i gwiazda serialu ?Pierwsza miłość?. Mistrzowską parę nagrodzono ?Kryształową Kulą? i czekiem na 150 tys. zł.

Aktorka i prywatnie mama bliźniaków, jest znana głównie z serialu ?Pierwsza miłość?. Swoją nietuzinkową osobowością i urodą przyciąga grono fanów, powiększające się z roku na rok. Od lat widzowie darzą ją też wielką sympatią za ciepło, upór i klasę jaką ma w sobie.

Edycja muzycznego show ?Taniec z Gwiazdami?, w której wytańczyła sobie główną nagrodę była kolejną, ale pierwszą, emitowaną w Telewizji Polsat. Każdy odcinek cieszył się świetną oglądalnością. Stacja już zapowiedziała kontynuację jesienią.


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Ustawa wolnościowa może zwiększyć ilość szkodliwych treści w sieci. Przed usuwaniem wpisów administratorów odstraszy groźba 50 mln zł kary

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy